Місія

Місія МНПК " ВЕСТА" спрямована на завоювання світових лідируючих позицій у сфері автономних систем енергозбереження шляхом  розробки і впровадження новітніх технологій і наданням високоякісних, екологічно чистих продуктів.
 
Корпоративні цінності МНПК " ВЕСТА" ґрунтовані на принципах високої якості, стабільності, надійності і динамічного розвитку і впровадженні новітніх технологій.
 
Компанія високо цінує своїх співробітників і гарантує відповідність рівня роботи співробітників найвищим стандартам. Складові нашого успіху -  це професіоналізм і компетентність топ менеджменту, а також  багаторічний досвід фахівців компанії.
 
Поточна робота  МНПК " ВЕСТА" спрямована на:
  • покращення якості запропонованої продукції і послуг за рахунок впровадження у виробництво новітніх технологічних розробок фахівцями компанії;
  • підвищення репутації за рахунок надійних виробників, постачальників послуг і партнерів;
  • об'єднання принципів соціально і екологічно- відповідального бізнесу.
Наша основна мета полягає в тому, щоб зміцнити лідируючі позиції як на внутрішньому ринку, так і посилити свою присутність на міжнародних цільових ринках, завдяки відповідності міжнародним стандартам і принципам ведення бізнесу в країнах Європи і за її межами.

WESTA Міжнародна науково-промислова корпорація «ВЕСТА»
ул. Пісаржевського, 5 м. Дніпропетровськ, 49005, Україна
+38 (056) 370-21-88, 370-22-03, 770-00-81
E-mail: westa@westa-inter.com